ثبت نام اعضا | ورود اعضا

گسترش خدمات پزشکی و تنوع ارائه دهندگان آن گرچه نشانه بالارفتن سطح عرضه خدمات طبی در کشور و نوید دهنده سهولت دسترسی بیماران به اقدامات تشخیصص و درمانی  پزشکی است ، لیکن این گستردگی بهمراه خود سردرگمی بیماران رانیز در بهمراه دارد . فراوانی عرضه کنندگان خدمات  و عدم وجود بانک اطلاعاتی کامل پزشکی از یکطرف و دسترسی نداشتن  به  منابع کمک کننده برای انتخاب درمانگر خوب ازطرف دیگر، بیماران  را بلا تکلیف نموده است .از اینرو یکی از اهداف سایت دکتر خوب معرفی هرچه بهتر پزشکان خوب جهت تسهیل انتخاب است .

از طرفی تهیه نوبت پزشکان در شهرهای پرترافیک امروزی  معضل دیگریست که مردم با آن درگیرند و برقراری ارتباط الکترونیکی سالم و مطمئن بین پزشکان و بیماران جهت تعیین وقت ملاقات هدف دیگر سایت دکتر خوب است.

در جامعه پر پرسش ودغدغه امروز  اگر پاسخ دهنده همان دکتر خوبی که میشناسیم و یا دوست داریم باشد اطمینان بخش تر است. لذا دکتر خوب ایجاد پلی جهت مشاوره با پزشکان دلخواه شما را هدف دیگر خود میداند.

و گرچه تخصصی تر شدن درمانگران باعث مداوای بهتر میگردد، ولی در پزشکی جدید تشکیل تیمهای مشاوره جهت حل بیماریهای  پیچیده و چندعلتی کارآیی خود را به اثبات رسانده است ، لذا استفاده از تیمهای مشاوره ای برای راهنمایی بیماران یکی دیگر از اهداف دکتر خوب میباشد

محور تمامی این اهداف و شالوده همه فعالیت های مجموعه دکتر خوب ، ارائه خدماتی سریع و مطمئن برای سلامت تمامی افراد جامعه است .به همین منظور پیشرفته ترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری را برای ارتباطی سریع ، راحت و کم هزینه به خدمت گرفتیم تا بتوانیم پاسخگوی نیاز کاربران گرامی باشیم . و در آینده  بزرگترین مرجع اطلاع رسانی در حوزه سلامت و بهداشت گردیم.

دوستان خوب و با ارزش دکتر خوب که همواره حامی ما بوده اند  با راهنمایی ها و حمایت های بی دریغشان روشن کننده مسیر ما می باشند.